Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mikrodalga İle Pratik Yemekler

Mikrodalga hızlı olduğu kadar şaşırtıcı derecede havalı yemekler yapabileceğin aklına gelir miydi? Mikrodalga fırın hakkındaki bütün önyargılarını unut.
Mikrodalga İle Pratik Yemekler
Onu sadece dolapta kalan yemekleri ısıtmak ve mısır patlatmak için kullanabileceğini zannediyorsan ya da bu aletin 24 saat açık restoranların çocuk mönülerindeki yemekleri hazırlamaktan öte bir şey yapamadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Gerçek şu ki bu küçük alet, bir şefin en sofistike mutfak gereçlerinden biri olabilir. Sadece birkaç düğmesine basarak, 35 dakika ya da daha kısa sürede bir ziyafet hazırlayabilirsin: Mikrodalgada körili tavuk, balık çorbası, hatta baharatlı kuzu pişirmen bile mümkün! Tek ihtiyacın olan, birkaç temel malzeme. Sonuçta bu pekte önemsenmeyen cihazın ortaya çıkarttığı yemeğin lezzeti ve kalitesi seni şaşırtacak. Eğer yine de mikrodalganın olumsuz imajından endişe ediyorsan, misafirlerinin bu nefis yemeklerin 15 dakika içinde piştiğini bilmesine gerek yok.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017