Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Milliyet ve Vatan Mobilike Reklam Ağında!

Teknolojisini geliştiren ve lider pozisyonunu pekiştiren anlaşmalara imza atan Mobilike, son teknolojiyi takip ederek okuyucularına her an ulaşmak isteyen ve markalara interaktif reklam alanları sunan öncü yayınlardan Milliyet ve Vatan’ı reklam ağına ekledi.
Milliyet ve Vatan Mobilike Reklam Ağında!
Basın Bülteni, 10.09.2013, İstanbul: Türkiye mobil reklam pazarı lideri mobilike,1,5 milyardan fazla gösterime sahip yayın ağına Türkiye’nin lider haber siteleri Milliyet Gazetesi ve Vatan Gazetesi’nin mobil platformlarını da ekleyerek büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin en geniş mobil reklam ağına sahip olan mobilike, farklı hedef kitlelere hitap ederek Türkiye’deki mobil kullanıcıların %85’ine ulaşıyor.

Markalar, Milliyet ve Vatan’ın mobil siteleri, iPhone ve Andorid uygulamaları ve iPad platformları ile 140 milyondan fazla gösterime ulaşan gazetelerin okuyucusuna ulaşabilecek. Standart banner, advertorial ve mobil video reklam seçeneklerinin yanı sıra mobil reklam teknolojisinin öncüsü mobilike, Türkiye’de ilk kez yayınladığı yenilikçi ve yaratıcı rich media reklamlarını, Milliyet ve Vatan’ın mobil platformlarında uygulayabilecek.

Mobilike Hakkında
Türkiye’nin en geniş mobil reklam ağına sahip olan mobilike, akıllı telefonlarda ve tabletlerde Türkiye’de 1,5 milyardan fazla gösterim sağlayan bir yayıncı ağını yönetmektedir. Çeşitli ve yenilikçi mobil reklam ürünleri ile Türkiye’deki mobil internet kullanıcılarının %85’ine ulaşmaktadır.

Türkiye mobil reklam sektöründe teknolojik gelişimin lideri olan mobilike, akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanan reklamlarda “Rich Media” ve “Video Reklam”larını yayınlayan ilk şirkettir. Mobil reklam üretiminin her aşamasında verdiği yaratıcı ve stratejik desteği sayesinde, 100’den fazla kurumsal markanın mobil reklam kampanyasının ilk kez hayata geçmesine olanak sağlamıştır.

Büyük medya gruplarının yanı sıra, bağımsız yayıncı ve uygulama geliştiricilerin de dahil olduğu, 400’ün üzerinde uygulama ve mobil sitenin reklam alanlarını pazarlayan tek reklam satış evidir.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017