Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Milyonerlerden Zengin Olma Dersleri

Bill Gates'ten Mark Zuckerberg'e kadar ünlü zenginleri para kazanma sırlarını ve taktiklerini benimseyip neden siz de zirveye ulaşmayasınız?
Milyonerlerden Zengin Olma Dersleri
Mark Zuckerberg, Facebook’un kurucusu

Pek çok kişi 20’li yaşlarının başında pek de başarılı olmayan bir üniversite öğrencisiyken, Facebook sayesinde zengin olan Mark Zuckerberg’in nasıl başarılı olduğunu merak ediyor. Hatta onca sosyalleşme sitesi varken, neden Zuckerberg’in yarattığı sitenin son beş senedir dünyanın en çok ziyaret edilen beş sitesinden biri olduğu söyleniyor. Bugün 12.1 milyar dolarlık dudak uçuklatan servetin sahibi olan Zuckerberg’in başarısı aslında tek gecede, şans eseri elde edilmiş değil.

Hiçbir zaman masa başı bir işte başkasının adına çalışarak ömür tüketmeyi düşünmeyen Zuckerberg, ilkokul yıllarından beri kendi işini kurma niyetindeydi. Eline geçen fırsatı iyi kullanarak bu hedefini çok genç yaşta başardı. “Hayatta nerede olmak istediğimi çok iyi biliyordum” diyen 32 yaşındaki milyarder, “İnternet sosyalleşme sitesi dolu. Nasıl fark yaratılır ki?” diyen birçok kişinin hatasına düşmedi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017