Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Minder Nasıl Yapılır?

Balkondaki koltukta kullandığınız minderi birkaç dokunuşla salondaki kanepe için kullanılır hale getirebileceğiniz gibi başlı başlına şık bir minder de yapabilirsiniz. Hatta sahile giderken yanınıza alacağınız ilk eşyanız o olabilir!
Minder Nasıl Yapılır?
Evinizde eskimiş yuvarlak bir yastığınız var ancak onu farklılaştırmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken şey birkaç küçük dokunuşa o yastığınızı yenileyerek evinizde hatta deniz kenarında kullanmak.

İlk etapta yapmanız gereken şey, yastığınızın üzerine düğmeyi takmak için orta noktasını belirlemek olmalı. Bunu basit bir cetvel veya mezura yardımı ile yapabilirsiniz. Belirlediğiniz orta noktaya yastığınızın boyutlarına uygun düğmenizi arkalı önlü olmak üzere dikin. Zor aşamayı atlatmış durumdasınız bundan sonrası tamamen zevkinize göre yastığınızı süslemekten oluşuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017