Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mine Sota’nın Son Kitabı ‘Müsait Bi Yerde Gülecek Var”

Can sıkıntısından kurtulmak, bolca gülmek, stresinden arınmak istiyorsan, “Müsait Bi Yerde Gülecek Var!” tam senlik bir kitap!
Mine Sota’nın Son Kitabı ‘Müsait Bi Yerde Gülecek Var”
“Siz Adamı Ölmekten Güldürürsünüz” , “Gülme Başına Gelir Komşuna” , “Hepimus İnsanus” , “Düş Macunu”, “Ne Haliniz Varsa Gülün” kitaplarından tanıdığım, ironileriyle şaşırtan, yazılarıyla eğlendirirken düşündüren yazar Mina Sota’nın dört gözle beklenen kitabı raflarda yerini aldı! Üstelik bu çalışması öncekilerden daha da iddialı! Herkesi hayatının bir köşesinden mutlaka yakalayacak ve kendi mahallesine sürükleyecek kitabı okurken sen de anlatılan olayları etrafında görecek, kendini gülmekten alamayacaksın!

”Ciddi Ciddi Komik Kitaplar” serisinin vazgeçilmez yazarı Mine Sota, yeni kitabında hayatın içinde her gün şahit olduğumuz komik, düşündüren, eğlendiren, eğlendirerek öğreten olayları ince ince dokuyarak bir sinema filmi tadında sunuyor. Kendine özgü üslubuyla vereceği mesajları biz daha farkına bile varmadan beynimizin en ince kıvrımlarına işlemeyi ustalıkla başarıyor. Okurken var gücünle gülmeye, dizine vura vura kahkaha atmaya hazırlan ve bu eğlence tufanını kaçırma!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017