Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mini Paceman İnceleme Ve Özellikleri

Kendine has tarzı ile uzun yıllardır süre gelen Mini'nin yedinci ürün çeşidi Paceman, yani SUV-Coupe melezi oldu.
Mini Paceman İnceleme Ve Özellikleri
Fikir olarak Mini tasarımcıları, yeni modelin pratik kullanımdan tamamen uzak olmaması için uğraşmışlar. Countryman’e göre 4 cm alçaltılan tavana rağmen arkadaki iç mekan genişliğinde hatırı sayılır bir daralma olmamış. Maksimum 1080 lt olarak açıklanan bagaj hacmi de pek küçük değil. Kokpit ise bir ayrıntı dışında Countrman ile aynı: Sonunda otomatik cam açma düğmeleri orta konsoldan alınarak kapılarak yerleştirilmiş. Sevimli tasarıma sahip basit plastik aksam ve kaba işçilik kalitesi ise aynen korunmuş.

Yeni coupe teknolojileri de baz versiyondan alıyor. Ancak mühendisler yürüyen aksam ve direksiyonda yeni ayarlar yaparken, spor süspansiyon standart donanıma dahil edilmiş. Prototiple yaptığımız ilk test sürüşleri, Paceman’ın ataklık konusunda bir adım ileri gittiğini ve bunu konfordan çok fazla ödün vermeden yaptığını gösterdi. Sonuç olarak aracın genel ayarları, Mini’nin orijinal konseptine kesinlikle uyuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017