Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Minimal Tarzda Ev Dekorasyonu İçin Neler Yapmalı?

Dekorasyon stilleri içinde en uzun soluklularından olan minimalizm şekli değiştirerek mekanlara girmeye devam ediyor. Beyaz, siyah ve metale daha çok renk ve sıcak dokular eşlik ediyor.
Minimal Tarzda Ev Dekorasyonu İçin Neler Yapmalı?
Leonardo Da Vinci’nin “yeni sofistike stilin inceliği yalınlık” teoremine katılıyorsanız minimalist bir ev dekorasyonu tam size göre. Ancak son yıllarda soğuk, fazla streil, hatta anti davetkar olarak yorumlanırken eski önemini yitiren yalın minimalizm yeni renk, desen ve doku paletiyle güncelliğini korumaya ısrarlı görünüyor. Yeni haliyle oldukça sıcak ve davetkar olan minimalis stilin en dikkat çeken iki detayı yumuşak hatlı formları ve canlı renkleri. Elbette sadece bu değil. Vence gibi koyu ya da açık meşe gibi soğuk ahşap tonlar yerine, açık ceviz, armut ve kayın ağacının sıcak tonları da değişimin öne çıkan unsurları.

Belki de İskandinav ülkelerinin sıcak atmosfer yaratma çabaları sayesinde yeniden şekillenen bu stili uygularken doku, malzeme ve desen seçimlerinde olduğu kadar ışık ve renk tercihlerinizi de değiştirmeniz gerekiyor. Yün halılar, geri dönüştürülmüş ahşap yemek masası ya da sehpalar, balmumu mumlar ve keten masa tekstilleri gibi yüzde 100 doğal malzemeler kullanın…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017