Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mobil Pazarlamanın Önemi Artıyor

Mobil pazarlama, son dönemde markalar için en “sıcak” konu başlıklarından biri… Aldığımız duyumlar da sektördeki birçok markanın 2013 yılı pazarlama planlarında mobil pazarlama bütçesini artırdığı yönünde…
Mobil Pazarlamanın Önemi Artıyor
Türk mobil pazarlama sektörü 2012 yılında önceki yıllara nazaran daha hareketli bir yıl geçirdi. Mobil sektör içerisindeki üreticilik, ürünler, teknoloji, bütçeler, kullanım oranları, geri dönüş oranları, pazar büyümesi gibi dinamiklere baktığımızda global olarak, özellikle de Türkiye açısından artık sektörün ergenleştiğini söylemek mümkün.

Geçtiğimiz senelerde reklam planlarının içerisinde, mobil kullanımının yer almadığı markalar bu sene mobile bütçe ayırdılar, bu sayede mobilde pazarlamanın ve reklam vermenin pozitif getirilerini satışlarının artması veya markalarının tanınması açısından aldılar.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Almanya merkezli madvertiste ile bir ortalık gerçekleştirecek Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere ve İspanya’nın yer aldığı Avrupa ülkelerine ulaşan ve 6 milyarı aşkın bir reklam ağına sahip olan Mobilike’ın Kurucu Ortakları Şekip Can Gökalp ve Volkan Biçer, IP dergisinin Aralık sayısında derginin sorularını yanıtladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017