Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mobil Ve Pazarlama Odaklı Finansal Süpermarketler Geliyor!

Türkiye bankacılığı sağlam finansal yapısıyla dünya bankacılığı için “trendsetter” bir konumda bulunuyor. Türkiye ileri dönemde teknolojiyi merkeze alarak giderek mobil uygulamalara yönelen bir bankacılık yapısıyla geleceğe damgasını vuracak.
Mobil Ve Pazarlama Odaklı Finansal Süpermarketler Geliyor!
Geleceğin bankacılığındaki en temel dönüşüm, dağıtım kanalları üzerinde olacak. Bankacılık işlemleri uzun zamandan beri ana dağıtım kanalları olan şubelerden farklı alternatif kanallarına kayıyordu. Bu geçiş hızla devam edecek. Ancak ana dağıtım kanalı olan şubeler tümüyle ortadan kalkmayacak.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, banka şubelerinin gittikçe küçüleceğine işaret ediyor. Küçük ve daha da hareketli olan kanallar haline gelecek olan şubeler yaptıkları işlemler açısında da belli alanlara odaklanacak. Özen, bu şubelerin neredeyse sadece pazarlama faaliyetlerine odaklanacaklarını anlatıyor.

Tüketiciye doğrudan ulaşmak ve ona kişisel çözümler sunmak geleceğin bankacılığının en temel faaliyetlerinden olacak. Bu doğrultuda Türkiye’de bankalar dağıtım kanallarını zenginleştirdikleri gibi, tüketicileri her mecrada yakalamaya da gayret gösteriyor.

Geleceğin bankacılığı finansal süpermarket niteliği sergileyecek. Kendi alanındaki çeşitlenmenin yanında gelecekte bankacılık radikal biçimde kendi segmenti dışındaki alanlarda da faaliyet gösterecek

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017