Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mobilera Türkiye'nin En Başarılı KOBİ'si Seçildi

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Mobilera'yı teknoloji ve yenilik alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle Türkiye'nin en başarılı KOBİ'si olarak gösterdi.
Mobilera Türkiye'nin En Başarılı KOBİ'si Seçildi
Dünyanın önde gelen sanal ve mobil reklam pazarlama firmalarından Mobilera’nın başarısı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından da tescillendi. ARGE projelerinin desteklendiği uluslararası işbirliği platformu olan EUREKA Programı’nın dönem başkanlığının 2012-2013 döneminde Türkiye tarafından TÜBİTAK koordinasyonunda yürütüleceğinin duyurulduğu törende yapılan açıklamada, Mobilera Türkiye’nin en başarılı KOBİ’si olarak gösterildi. 13 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen açılış konferansında yapılan açıklamada Mobilera’nın imza atmış olduğu başarılara dikkat çekildi.

EUREKA programında geçen yıl Türkiye’nin 11. sıraya kadar yükseldiğine dikkat çeken EUREKA Üst Düzey Temsilcisi Okan Kara, “Son iki yılda 120 Türk firmasının 42 projede yer aldığı EUREKA’da oldukça yüksek bir performans sergilemeye başladık. Özellikle Mobilera gibi KOBİ’lerimizin üstün çalışmaları ile adımızdan bu programın ‘Parlayan Yıldızı’ olarak söz ettiriyoruz. Hedefimiz bu program içerisinde ilk 10 ülkeden biri olmak. Bu nedenle EUREKA programında ülkemizi başarı ile temsil eden Mobilera gibi KOBİ’lerimizin sayısını arttırmamız gerekiyor. Yaratıcılık gücüne inanarak ARGE alanına yatırım yapan Mobilera’yı başarılarından dolayı bir kez daha kutlarız” diye konuştu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017