Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

mobilike, Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi Listesine Girdi!

Global medya şirketi Red Herring’in Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi listesinde mobilike’da yerini aldı!
mobilike, Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi Listesine Girdi!
Her yıl Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Global olarak En İyi 100 Şirket listesi yayınlayan Red Herring bu yıl da Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi listesini açıklamak üzere Amsterdam’da etkinlik düzenledi.

Teknoloji ile ilgilenen girişimcileri, şirket kurucularını, yatırımcıları ve stratejistleri bir araya getiren etkinlikte açıklanan Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi listesinde mobilike, gerçekleştirilen mülakatlar sonucu elde ettiği başarılar ve yenilikçi teknolojisi sayesinde yer almayı başardı.

25 Mart 2014 tarihinde finalist olarak açıklanan mobilike’ın yanı sıra 9 Türk şirketi daha finalist olarak gösterildi. Finalist olarak gösterilen adaylar ve kategorileri; Prisync &Tmob yazılım kategorisinde; Annelutfen, markafoni.com, Sopsy/Zet.com, Tasit.com internet ve online kategoride; idemama.com dijital pazarlama &reklamcılık kategorisinde; Tikle (Artı Teknoloji) telekomünikasyon kategorisinde, ininal.com, bankacılık kategorisinde Parantez şeklinde.

Açıklanan finalistler arasında mobilike’ın yanında Türk şirketleri arasından; Annelutfen, Sopsy/Zet.com, Tasit.com, Tikle, ininal.com idemama.com ve Parantez de listeye girmeyi başardı. Daha önce mobil kategorisinde En İyi 100 Şirket listesinde; Ympyra, VISIARC, Masabi, Lotaris, Insiteo, CM Telecom, Celltick, apprupt GmbH, AQUAFADAS, Bipper, Hailo, CLIQ Digital, Zoobe gibi büyük şirketler yer alıyor.

mobilike hakkında
Türkiye’nin en geniş mobil reklam ağına sahip olan mobilike, akıllı telefonlarda ve tabletlerde 1,5 milyardan fazla gösterim sağlayan bir yayıncı ağını yönetmektedir. Çeşitli ve yenilikçi mobil reklam ürünleri ile Türkiye’deki mobil internet kullanıcılarının %85’ine ulaşmaktadır.

Türkiye mobil reklam sektöründe teknolojik gelişimin lideri olan mobilike, akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanan reklamlarda rich media ve video reklamlarını yayınlayan ilk şirkettir. Mobil reklam kampanyalarının yaratılması aşamasında verdiği teknolojik, kreatif, ve stratejik destek ile 200'den fazla kurumsal markanın kendi hedef kitlesine ulaşmasını sağlıyor.

Doğan (KanalD, Dream TV, DHA, ), Demirören (Milliyet), Ciner (Habertürk, Bloomberg HT) gibi büyük medya gruplarının yanı sıra, bağımsız yayıncı ve uygulama geliştiricilerinin de dahil olduğu uygulama, tablet dergi ve mobil sitelerin reklam alanlarını pazarlayan bir reklam satış evidir.

2009 yılında Şekip Can Gökalp ve Volkan Biçer tarafından İstanbul’da kurulan, 2012 senesinde madvertise ve 2013’te Felicis Ventures, Point Nine Capital, Team Europe’tan yatırım alan mobilike Interactive Advertising Bureau (IAB) ve Mobile Marketing Association (MMA) üyesidir.

Şirket ile ilgili gelişmeleri Facebook, Twitter, www.mobilike.com’dan takip edebilirsiniz.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017