Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Model Eğitmeni Ayça Kuru İle Sigorta Üzerine Söyleyişi

Zarafet ve model eğitmeni Ayça Kuru, sigorta danışmanı ile çalışmayı, riski kontrol etmede sağlıklı adım atmak olarak nitelendirerek, sigortalanma sürecine önem verdiğini belirtiyor.
Model Eğitmeni Ayça Kuru İle Sigorta Üzerine Söyleyişi
Asaletle zarafeti buluşturan, genç modeller eğiten model eğitmeni Ayça Kuru, sigortasız vakit geçirmeyenlerden… Kuru, hem kendi adını taşıyan Ayça Kuru Zarafet ve Mankenlik Okulu’nda hem de özel yaşamında özel sigortalardan faydalanıyor. Özellikle sağlık sigortalarına önem veren Kuru, “Sigortasız olmak, sağlığı riske atmak demek” diyor.

Sigorta danışmanlığı kavramını da önemsediğini dile getiren Kuru, “Tüketiciler sigortanın her boyutunu analiz eden ve kendileri için en doğru seçenekleri sunan danışmanlardan hizmet almayı daha fazla önemsiyor” şeklinde konuşuyor. Kuru, kendisinin sigorta danışmanı ile çalıştığını belirterek, danışmanın önemini şu sözlerle açıklıyor: “Sigorta riski kontrol etmede önemli bir adım ve bu adımı atarken işinde yetkin kişilerin varlığı sizin attığınız adımı daha sağlıklı kılar.” Kuru, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcısı olduğunu ve BES ile danışmanı sayesinde tanıştığını söylüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017