Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Model’in Son Albümü ‘Diğer Masallar’

Fatma Turgut, Okan Işık, Can Temiz, Aşkın Çolak ve Burak Yerebakan’dan oluşan Model grubu son albümleri ‘Diğer Masallar’ ile hep pop hem de alternatif rock müziğin güçlü öğelerini bir araya getiriyor.
Model’in Son Albümü ‘Diğer Masallar’
Model grubu Fatma Turgut, Okan Işık, Can Temiz ve Aşkın Çolak isimli dört İzmirli arkadaştan oluşuyordu. Model, Burak Yerebakan’ın da gruba katılmasıyla yola beş kişi olarak devam ediyor. İzmir’den İstanbul’a gelip plak şirketlerinin kapısını çaldıklarında müziklerinden çok görünüşleriyle ilgilendiklerini gören Model grubu, “Sizler iyi müzik yapan grup yerine, modeller arıyorsunuz, alın o zaman size Model”” deyip adlarını değiştirdiler.

Model grubunun son albümleri ‘Diğer Masallar’ içerik olarak hem pop, hem de alternatif rock müziğin güçlü öğelerini bir araya getiriyor. Duygusal, biraz karanlık ama enerjik ve güçlü bir albüm…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017