Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Modoko Cazip Fırsatlar Sunuyor

İlk günden bu yana değişmeyen kalite anlayışını günün trendleriyle birleştiren Modoko, ziyaretçilerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.
Modoko Cazip Fırsatlar Sunuyor
Günün trendlerini yansıtan mobilya koleksiyonlarını, ilk günden bu yana değişmeyen kalite anlayışı ile birleştiren Modoko, 150 bin metrekarelik alanda haftanın 7 günü ziyaretçilerini ağırlıyor. Sadece İstanbul’un değil diğer illerin ve çeşitli ülkelerin mobilya ihtiyacını da karşılayan Modoko, ziyaretçilerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.

Dünya standartlarında üretilen, farklı zevk ve farklı ihtiyaçlara yönelik özgün tasarımlar, indirim kampanyaları ile yaratılan fiyat avantajıyla kullanıcılara ulaşıyor. Pek çok firmada mimarlık hizmetinin verildiği, kişiye özel tasarımların yapıldığı Modoko’da, evini değiştirenlerin, evini yenileyenlerin, evlenmeye hazırlananların kısacası herkesin beklentisine cevap veriliyor.

Yurt dışında da faaliyet gösteren markalar, dünya trendlerini Modoko ziyaretçileri ile buluşturuyor. Bünyesindeki büyün mağazalar internet üzerinden gezilebilen Modoko, güvenli alışveriş imkanı veriyor. Tüketiciler, güvence belgesine sahip firmalar arasında istedikleri ürünleri gönül rahatlığı ile seçebiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017