Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

MONAD HR, Yeni Yılda Yeni Ofisinde

İnsan kaynakları ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren MONAD HR, 2013 yılına aday mülakatları ve özel projelere yönelik dizayn edilmiş yeni ofisinde giriyor.
MONAD HR, Yeni Yılda Yeni Ofisinde
MONAD HR Danışmanlık; her biri konusunda uzman ve sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından 2006 yılında kuruldu. Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet vermek üzere yola çıkan MONAD HR, orta ve üst düzey yönetici seçimi ve yerleştirme hizmetinin yanı sıra, kurumların kültürü, stratejileri ve hedeflerine paralel outplacement ve toplu işe alım yönetimi hizmetleri veriyor. İnsan kaynakları ve danışmanlık alanının öncü firmalarından MONAD HR; aynı zamanda bünyesindeki MONAD HR Outsourcing şirketiyle de teknik bordrolama ve dönemsel personel bulundurma alanlarında da müşterilerine çözümler sunuyor.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu etik değerler ve tarafsızlığından ödün vermeden hizmet veren MONAD HR, doğru insan kaynağına ulaşma ve değerlendirme konusunda uzman genişleyen ekibi ile 2013 yılından itibaren Erenköy’deki yeni ofisinde hizmet verecek.

Aday mülakatları ve özel projelere yönelik hazırlanan mimari projesi ile dikkat çeken yeni ofisi, 20 Aralık 2012 Perşembe akşamı iş ortaklarının da katılımıyla verdikleri davetle kutlayan MONAD HR Ailesi, 2013’te de müşteri ve çalışan memnuniyetine katkı sağlamaya devam edecek.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017