Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mortgage Kredi Faizleri Çok Uygun Seviyelerde!

2012 yılında 43 bin kişiye kredi sağlayan Garanti Mortgage, 2013 için de önüne iddialı hedefler koydu. Gelecek yıl sektör ortalamasının üzerinde yüzde 18’lik büyüme planları yapan Garanti Mortgage’in yeni genel müdürü Murat Atay, düşen faizlerle birlikte mortgage kredi faizlerinin son derece iyi seviyeye geldiğini, bunun da kredi kullanımını artıracağını söylüyor.
Mortgage Kredi Faizleri Çok Uygun Seviyelerde!
Sektörüne liderlik eden Garanti Mortgage, başarılı bir 2012 yılının ardından 2013 yılında da liderliğini perçinlemeyi hedefliyor. 2012’yi yüzde 15 ile 16 seviyelerinde bir büyüme ile kapatmaya hazırlanan şirket, yıl toplamında da 43 bin kişiye kredi vermiş olacak.

Sektörün lider kuruluşunun genel müdürlük koltuğunun sahibi, kısa bir süre önce değişti. Önceki genel müdür Cemal Onaran, Garanti Emeklilik Genel Müdürü olurken, boşalan koltuğa Garanti Romanya’nın genel müdürlük görevini yürüten Murat Atay oturdu.

Gelecek yıl sektörün üzerinde, yüzde 18’lik bir büyüme yakalayacaklarını dile getiren Garanti Mortgage Genel Müdür Murat Atay, faizlerin şimdiki seviyelerde bulunmasıyla bu büyümenin daha fazla olabileceğini belirtirken, diğer sorularımızı ise şöyle yanıtlıyor…

Haberin devamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017