Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mortgage Nedir? Avantajları Nelerdir?

Konut ediniminde bu dönemin en başarılı finansman sistemi olarak gösterilen mortgage, diğer konut kredilerine nazaran müşterilere birçok avantaj sunuyor. Özellikle 15-20 yıl gibi uzun vadeli taksit imkanı sunan mortgage, elindeki küçük birikimle ev sahibi olmak isteyenleri mutlu ediyor.
Mortgage Nedir? Avantajları Nelerdir?
Günlük hayatımızda birçok platformda artık kulağımızın duymaya alışkın olduğu mortgage kelimesi, kısa sürede yaşamımızın bir parçası haline geldi. Kelime manası ipotek anlamına gelen mortgage, esas itibariyle günümüzde bir çeşit gayrimenkul finansman sistemini ifade etmek için kullanılıyor.

Mortgage sisteminin en belirgin özelliği uzun vadeli bir döneme yayılan aylık ödemelerin oldukça düşük meblağlarda olması. Mortgage’in avantajları bununla da sınırlı değil. İşte uzmanın gözünden mortgage’in avantajları ve sağladığı kolaylıklar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017