Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Moskova'da Hayatta Kalma Mücadelesi Oyunu Metro: Last Light

Umutsuzluğun kalbine gidilen yolda verilen kıyasıya bir mücadele oyunu Metro: Last Light.
Moskova'da Hayatta Kalma Mücadelesi Oyunu Metro: Last Light
İlk oyunun devamı niteliğinde olacak Metro: Last Light. As karakterimizi yine Artyom olacak ve yine o mutasyona uğramış Moskova topraklarında yaşam mücadelesi vereceğiz. Bahsini ettiğim demo, Moskova’nın hem yeraltını, hem de yeryüzünü sergiliyor. İlk oyunda yeterince görsel detay vardı zaten ama bu sefer detay tavan yapmış durumda. Müthiş bir atmosfer var etrafınızda ki kendinizi kaptırmamanız olası değil.

Moskova’yı yerle bir eden nükleer patlama esnasında havada seyreden bir yolcu uğradasınız. Temkinli bir şekilde adımlarınızı atarken, bir yandan da olayın yaşandığı zamana kısa geri dönüşler yapıyorsunuz. Etrafa saçılmış cesetleri incelerken cesetlerden birinin içinden örümcek bozması bir şey yüzünüze fırlıyor ve ani bir refleksle ezdiğiniz böceğin sıvı kalıntıları gaz maskenizin camında iz bırakıyor. Bir çırpıda siliveriyorsunuz kalıntıları ve yolunuza devam ediyorsunuz. Etrafta işinize yarayabilecek mühimmatları topluyorsunuz bir yandan ve size eşlik eden arkadaşınızın komutları doğrultusunda ilerliyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017