Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Moskova Motor Show Etkisini Her Yıl Artırıyor

Rusya dünyanın en büyük otomotiv pazarlarında biri olarak ön plana çıkarken Moskova Motor Show da etkisini sürekli olarak artıran bir fuar haline geldi.
Moskova Motor Show Etkisini Her Yıl Artırıyor
Rusya, otomotiv üreticilerinin çok ciddi bir rekabet içinde olduğu bir Pazar haline geldi. Her yıl artan satış rakamları nedeniyle Rusya’nın yakın gelecekte pazar büyüklüğü 3 milyon adet olarak konuşuluyor. Bu nedenle Moskova Motor Show’un iddiası da her yıl artıyor. Dünyanın en önemli fuarlarından biri olmak gibi bir hedefi olan Moskova Motor Show’u bu yıl yaklaşık 1 milyon kişini ziyaret etmesi bekleniyor.

Otomobil üreticileri de 100 bin metrekareden geniş bir alanda düzenlenen ve 100 firmanın katıldığı fuara verdikleri önemi sergiledikleri zengin modellerle gösterdi. Açıklanan bilgilere göre Moskova Motor Show’da 23 dünya, 21 Avrupa ve 85 Rusya tanıtımı gerçekleştirildi. Fuarda ayrıca 34 konsept otomobile yer verildi. Elbette söz konusu Moskova olduğunda fuarda otomobiller kadar hostesler de büyük bir ilgi gördü.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017