Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Moskova’nın Şifresi Temel Filmi Vizyona Girdi!

“Moskova’nın Şifresi: Temel” adlı film vizyona girdi. Başrolde Alper Kul’un oynadığı filmin yönetmen koltuğunda ise Adem Kılıç oturuyor.
Moskova’nın Şifresi Temel Filmi Vizyona Girdi!
Yönetmen Adem Kılıç, 2011 yapımı Sümela’nın Şifresi Temel’in devamı için gecikmedi ve 2012 yapımı “Moskova’nın Şifresi: Temel” filmini hemen çekiverdi. Başrolde Temel’i yine Alper Kul oynuyor. İlk filmdeki birçok karakter de aynı. İlk filmde, Temel Trabzonlu zengin ailenin kızı Zuhal’a aşık olmuştu. Kurşunun önüne yalan, hazineyi bulan Temel, sonunda muradına ermiş ve bu devam filminde de mutluluğunu doya doya yaşayıp gidiyor. Fakat gecikmeden işler yeniden karışıyor.

Rus mafyasının babalarından Korkunç İvan’ın adamı Sergey, keskin nişancı Abromoviç’i Trabzon’a yolluyor. Altınlarla beraber Temel’in kellesini de istiyor mafya. Abromoviç’in keskin nişancılığı, hareketli insanların bolca olduğu bu şehirde pek işe yaramıyor. Üstelik Temel’in peşindeki sadece Rus mafyası da değil, bu sefer Songül de Temel’den intikam almak istiyor. Temel ve Tugay, Karadeniz fıkrası gibi dünyanın en acımasız mafyasını alt ederken, elbette yanlış anlamalar da tıpkı Yeşilçam’ın eski melodramlarındaki gibi peşlerini bırakmıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017