Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Motorola Razr İnceleme ve Özellikleri

Klasik telefon döneminin yıldız ürünlerinden olan Razr, inceliğiyle ünlü tasarımını şimdi de akıllı telefonlara taşıyor.
Motorola Razr İnceleme ve Özellikleri
Motorola Razr, Android’le birlikte geri döndü. 25 yaşın üzerindeki okuyucularımız Razr serisini hatırlayacaklardır. Özellikle Batman’in elinde görsek şaşırmayacağımız Razr V3 mat siyah modeli ülkemizde oldukça sevilmişti. Yeni Razr’da da bu tasarımdan esintiler görmek mümkün. Öncelikle cihazın oldukça ince olduğunu söylememiz lazım. 7.1 mm kalınlığındaki Yeni Razr, 130.7 mm uzunluğa ve 68.9 mm genişliğe sahip. 127 gram ağırlığıyla da elinizde ince bir not defteri taşıyormuşsunuz hissi yaratıyor.

Razr’ın şu an en büyük eksisi piyasada bulunan rakipleri Android 4.0 Ice Cream Sandwich kullanıyorken kendisi Android 2.3.6 Gingerbread sürümünde kalmış olması. Fakat herhangi bir hayal kırıklılığı yaşatmadan Motorola’nın güncellemeyi duyurduğunu da ekleyelim. Razr’ın arayüzü standart Android arayüzünden biraz uzak.

Razr günlük hayatınızı kolaylaştıracak iki uygulamayla birlikte geliyor. Bunlardan ilk Quickoffice. Uygulama sayesinde Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu formatlarda yeni dosyalar da oluşturabiliyorsunuz. İkinci uygulamaysa Smart Actions adını taşıyor. Bu uygulama sayesinde piliniz azaldığında ya da evinize geldiğiniz zaman telefonunuz yapmasını istediğiniz işlemleri otomatik yapıyorsunuz. Bunlar oldukça çeşitli olabiliyor. Telefonunuz sesini kısmaktan tutun, senkronizasyonu iptal etmeye kadar bir çok işlemi otomatik yapabiliyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017