Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Motorola Yeni Telefonlarını Tanıttı

Motorola iki yeni akıllı telefonu Droid Razr HD ve Droid Razr Maxx HD'yi New York'ta düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı.
Motorola Yeni Telefonlarını Tanıttı
Google tarafından satın alınan Motorola, Droid Razr HD ve Droid Razr Maxx HD olarak isimlendirilen iki yeni akıllı telefonun tanıtımını New York'ta gerçekleştirdi. Kullanıcılarına 600,000 uygulama imkanı sunan Droidler, çift çekirdekli işlemcileri, 1 GB'lık bellekleri, devasa ekranı ve yüksek seviyeli bataryaları ile dikkat çekiyor.

131.9 x 67.9 x 8.4 mm ebatlarında ve 146 gram ağırlığında olan Droid Razr HD’nin bataryası 2530 mAh değerindeyken, 131.9 x 67.9 x 9.3 mm ebatlarında ve 157 gram ağırlığındaki Droid Razr Maxx HD’nin bataryası 3300 mAh gibi yüksek bir seviyede bulunuyor. 21 saate kadar konuşma süresi sunan telefonlar ayrıca hücresel ağ üzerinden (LTE) 10 saate kadar video izlemeye ya da 27 saate kadar müzik dinlemeye dayanabildiği söyleniyor.

Ek depolama kart girişi için microSD, görüntü aktarımı için ise microHDMI'nin yer aldığı Motorola akıllı telefonlar için henüz çıkış tarihlerine ve telefonların fiyatlarına dair bir açıklamada bulunulmadı.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017