Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

MSTAR İle Yazın Son Günleri Çok Hareketli Geçecek

MStar, geliştirilebilir özellikleri, yüzlerce çeşit eşya ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı eğlenceli dünyası ile hareketli bir dans deneyimi yaşatıyor.
MSTAR İle Yazın Son Günleri Çok Hareketli Geçecek
MSTAR’a başladığımız anda karşımıza harika bir karakter yaratma menüsü çıkıyor. Burada birbirinden farklı karakterler yaratabiliyoruz. 10 adet farklı saç şekli, altı cilt tonu, 10 göz bebeği, 10 dudak ve daha nice farklı detay, karakterimizi yaratmak için kullanımımıza sunulmuş durumda. Tüm bunların yanındaysa dilediğimiz taktirde her türlü yüz şekli üzerinde daha derin detaylara girebiliyoruz. Karakterimizi yarattıktan sonraysa Lizzy isimli karakter bizleri karşılıyor ve oyunu temel dinamiklerini öğretiyor.

Birçok farklı oyun modu var MSTAR’da. Bu modlar arasında en çok dikkat çekenlerse Baloncuk Savaşı ve Dans Savaşı. Her ikisinin de kendisine göre zorlukları var. Genelde birçok farklı oyuncuyla birlikte sahneye çıkıyoruz. Yaptığımız hareketlerin doğruluğuna göreyse puan ile ödüllendiriliyoruz. Sonuç olarak seviye atlıyor ve aldığımız puanlarla farklı eşyalara ulaşabiliyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017