Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mücadele Dolu Deadlight

Korkutucu ve hayatta kalma odaklı bir oyun Deadlight, Xbox 360 platformu için hazırlandı.
Mücadele Dolu Deadlight
Aksiyon ve platform öğelerini bir araya getiren, kamera açısı olarak Seattle’ı yandan gözlemlendiği bir oyun Deadlight ve tüm bu özellikleriyle Shadow Complex’i fazlasıyla andırıyor. Oynanış olarak iki boyutlu ama bölüm tasarımları olarak üç boyutlu bir dünya var karşımızda. Şehrin çoğu zaman karanlığa bürünen sokaklarında, kanalizasyon kanallarında ve benzeri alanlarında yol alırken sadece hayatta kalmaya çalışmak bir tercih ama ayrıca zaman ayırıp tüm delikleri tek tek kontrol etmek, oyunun hikayesi ve maneviyatı açısından bize ilginç detaylar sunabiliyor.

Zombilerle nasıl başa çıkacağız? Tabii ki en önemli seçenek bir tabanca olacaktır ama tabanca da zor, kurşun bulmak da. Alternatiflerden ilki, gözlerinizi dört açtığınızda bulabileceğiniz bir balta olacak ki bu sayede zombileri ortadan kaldırabilesiniz. Silah sıkıntısı çektiğimiz anlarda çevredeki bazı detaylara da başvurmak gerekiyor. “X” tuşuna basarak etkileşime geçebildiğimiz objeler, zombileri öldürmek için bize kolaylık sağlarken kimi zaman yolumuzu da açıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017