Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Muğla Köyceğiz Hakkında Bilgi

Eşsiz güzellikte bir belde olan Köyceğiz, Muğla'dan 60 km. uzaklıktadır.
Muğla Köyceğiz Hakkında Bilgi
Denizle bağlantısını 10 km. uzunluğunda dar bir kanalla (Dalyan) sağlayan Köyceğiz Gölü, su sporları için ideal bir merkez niteliğinde. Gölün kenarında bulunan 2 kilometrelik yürüyüş alanı muhteşem bir manzara sunan, çok güzel bir parkur. Köyceğiz gölünün çevresi kuzeydoğuda Gölgeli Dağları, kuzeyde Sandras Zirvesi, batısında ise Cankurtaran ve Beşparmak zirvesi ile çevrilidir. En yüksek tepe Sandras’ların zivesi Çiçekbaba. Uygun bir arazi aracı ile Sandras Dağı’nın zirvesine çıkabilirsiniz.

Köyceğiz, İstanbul’a 864, Ankara’ya 762, İzmir’e 280, Muğla’ya 60 km. İlçeye Muğla’dan ve Ortaca’dan kalkan otobüs ve minibüslerle kolayca ulaşılıyor. Dalaman Havaalanı Köyceğiz’e yaklaşık 35 km. mesafesinde.

Köyceğiz Gölü kıyısında otel ve pansiyon bulabilirsiniz. Ekincilik koyundaki tesislerde de konaklayabilirsiniz. Köyceğiz otelleri farklı seçenekler sunarak tatilinizi kolaylaştırıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017