Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Muhtar Kent’ten Yeni Dönemde Liderliğin Sırrı

Muhtar Kent, Coco-Cola’nın CEO’su… CEO’luk görevinde 4’üncü yılını geride bırakmak üzere. Göreve geldikten sonra “Vizyon 2020” stratejisini açıklayan Kent, bütün işlerin bu vizyon doğrultusunda gittiğini, tarihlerinde ilk kez 9 çeyrek üst üste büyüdüklerini söylüyor.
Muhtar Kent’ten Yeni Dönemde Liderliğin Sırrı
Coco-Cola’nın başından beri sır gibi saklanan formülü geçtiğimiz nisan ayında şirket yönetimi, yönetim kurulu ve ortakların katılımıyla World of Coco-Cola’ya aktarıldı. Şirket kültürünü yansıtan, bir anlamda şirket müzesi gibi konumlandırılan World of Coco-Cola’daki törenle şirketin efsanevi yöneticilerinden Donald Keough da katıldı.

Muhtar Kent, şimdiye kadar yaptıklarını değil, yapacaklarını düşünüyor. O nedenle ajandasında, “tekrarlanabilir başarı” önemli bir yer tutuyor. Bunu da şöyle formüle ediyor: “Başarı bir defa elde edilebilir. Önemli olan tekrarlamaktır. Örneğin, olimpiyatlarda üst üste 3 defa altın madalya alan kaç sporcu var? Böyle bir sporcu yok ve olduğu zaman hiç unutulmayacak.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017