Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Muhteşem Yüzyıl’ın Gülfem Sultan’ı Selen Öztürk

Oynadığı dizide “Gülfem Sultan” karakteriyle ünlenen güzel oyuncu Selen Öztürk, oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de pek çok ünlü karaktere hayat veriyor. Hayatında en önemli şeyin su içmek olduğunu söyleyen Öztürk, çiğ beslenme sayesinde hem kilo vermiş hem de sağlıklı bir cilde kavuşmuş.
Muhteşem Yüzyıl’ın Gülfem Sultan’ı Selen Öztürk
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Selen Öztürk, Kanuni Sultan Süleyman’ın ilk eşi Gülfem Sultan’ı canlandırıyor. Oynadığı karakterin aksine hayata sıkı sıkı bağlı olan ve büyük keyif alan Öztürk’ün hedefi, ileride insanlara bu iyimserliği aktarabileceği bir iş yapmak. Güne mutlaka gülerek başlayan Selen Öztürk, mutlu yaşamın formülünü, formda kalma sırlarını ve güzellik reçetelerini Formsanté okurları için anlattı.

Muhteşem Yüzyıl özellikle oyuncular açısından muhteşem bir dizi oldu. Sizin hayatınızda neler değiştirdi?

Selen Öztürk: Öncelikle tanınır bir hale geldim. Daha çok tiyatro ağırlıklı bir hayat sürdüğüm için bu kadar tanınmıyordum. Hem işin başarısı hem de bu kadar izleniyor olmasından dolayı seyirci tüm karakterleri çok iyi biliyor. Tarihi bir proje olmasından dolayı ekstra bir araştırma konusu haline geldi. Yolda insanlar bana gelip, “Sizin akıbetinizi biliyoruz Gülfem Hanım” diyor. Bu işte yer aldığım için çok mutluyum, ekip de çok iyi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017