Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mükemmel Erkek Nasıl Olmalı?

Yakışıklı, anlayışlı, esprili, romantik, cesur, sempatik... Aradığın tüm özellikleri taşıyan beyaz atlı bir prensin hayalini kuruyorsan hemen okumalı, mükemmel yakışıklıyı bulmanın püf noktalarına ulaşmalısın!
Mükemmel Erkek Nasıl Olmalı?
Aradığın tüm özellikleri taşıyan beyaz atlı bir prensin hayalini kuruyorsan hemen okumalı, mükemmel yakışıklıyı bulmanın püf noktalarına ulaşmalısın! İlk yapman gereken şey hemen çıkar bir kağıt kalem, hayalindeki yakışıklının nasıl olmasını istiyorsan yaz. Sonra da bu kağıdı göz önünde bir yere as. Olumlu düşünmeyi de unutma!

Sosyal ağların popüler çocuğundan ideal sevgili olmaz! Eğer biriyle tanışır tanışman onu hemen Facebook’a ekliyorsa, her gittiği yerde “check in” yapıyorsa, tag’lendiği fotoğrafların sayısı epey fazlaysa, her yaptığını Twitter’da paylaşıyorsa ve telefonu artık onun bir organı haline gelmişse, ona çok kapılmasan iyi edersin! Çünkü o, mükemmel erkek olmanın ilk kuralını ihlal ediyor! Bu çocuk, tavırlarıyla seni epeyce üzebilir. Çevresindeki kızlar yüzünde kıskançlık krizine girebilir, tırnaklarını yiyebilirsin!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017