Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mükemmel Salonları Yaratma Sırları

Tartışmasız evinizin en önemli alanı salonunuzdur. Maalesef günümüzün anlayışında salon sadece televizyon izlemek için kullanılan bir oda haline geldi. Oturma grupları da bu fikre uygun yerleştiriliyor. Bu yaklaşımı değiştirerek, salonunuzu daha verimli kullanmak sizin elinizde…
Mükemmel Salonları Yaratma Sırları
Özellikle salonda bir merkezin varlığı çok önemli. Koltuk, oturma grubu, halı ve sehpadan oluşan bir merkez davet edici bir etkiye sahiptir. Yeterince alana sahipseniz “L” şeklindeki oturma grupları duvardan odanın merkezine kaydırılabilir. Karşılıklı yerleştirilen koltuklar güzel bir sohbet için en ideal yöntem. Eğer salonunuz bir şömineye sahipse mutlaka şöminenin etrafında oturmaya gayret gösterin.

Renk, desen, form, stil… Değişikliklere açık olun. Böylelikle ilginç kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Örneğin; antik bir sehpayı minimal bir oturma grubuyla kombine edebilirsiniz. Koltuk ve sandalyeye alternatif olarak puflar ve minderler! Farklı boylarda ve desenlerde pufları ve yastıkları kombine edin. Dilerseniz pufları oturma grubunun önüne yerleştirin veya salonda ayrı bir alan yaratın. Oryantal desenli ve altın işlemeli puflar ile alaturka bir ambiyans yaratabilir, tek renkli minderlerle ise salonun modern çizgisini pekiştirebilirsiniz. Mumlarla süslenmiş alçak sehpalarla bu bölümdeki tarzınızı destekleyebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017