Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Multibar İle Dosyalarınıza Erişin, Arama Yapın!

Aynı anda birden fazla dosya ve programla çalıştığımız için, her seferinde işlerimizi düzene sokacak araçları bulmaya çalışıyoruz. Multibar, en iyi örneklerden biri.
Multibar İle Dosyalarınıza Erişin, Arama Yapın!
Herkesin kendine göre bir program açma biçimi vardır: Bazıları Başlat menüsünden, bazıları masaüstü kısayollarından, bazıları da görev çubuğuna eklenmiş kısayollardan… Multibar ise Başlat menüsü için harika bir alternatif veya ek diyebiliriz.

Multibar aslında programları başlatmak için tasarlanmış bir araç ama sunabilecekleri çok daha fazla. Dosya arama ve dosyalara erişim için de çok kullanışlı olduğu gibi, aynı zamanda internette arama yapmak ve kısayollarınızı düzene sokmak için de çok pratik bir araç. Diğer benzer yazılımların aksine Multibar gereksiz yere dikkat çekmeyen bir program. İhtiyaç olmadıkça ortalarda görünmüyor ama ihtiyaç olduğunda, üstten üçüncü simgeye tıkladığınızda, hava durumuyla ilgili son bilgileri bile alabilirsiniz. Sizi derli toplu tutacak bu muhteşem programdan nasıl faydalanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017