Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Multiplayer FPS Oyunu Shootmania Storm

Yapımcılığını Ubisoft'un yaptığı yeni Shootmania Storm ile multiplayer FPS oyunculuğuna farklı bir bakış getirilmiş.
Multiplayer FPS Oyunu Shootmania Storm
Shootmania Storm tam bir FPS. Tüm olayımızsa multiplayer ortamlarda düşmanlarımızı tek tek avlamak. Pek tabii bu işlemi yapmanın birçok farklı yolu bulunuyor zira envai çeşit harita henüz beta testinde olmansa rağmen oyuna eklenmiş durumda. Temelde tek bir silahı kullandığımız SMS gerçekten farklı bir deneyim sunuyor.

Oyunu ilk modu olan “Joust”tan başlayalım. 1 v 1 mod olarak geçen bu harita, gerçekten çok küçük ve düşmanlarımızdan kaçmak için az yere sahibiz. Toplamda beş adet mermisi bulunan silahımızı doldurmak içinse üzerinde “goal” yazan zeminlerden geçmemiz gerekiyor. Bu sayede silahımız bir anda doluyor. Etrafta bu bölgelerde 20’ye yakın adet bulunmasıysa küçük bir alan envai çeşit takla atmamıza sebep oluyor. Hayat barı diye şey aramayın zira bulamayacaksınız. Toplamda yedi kere vurulduğumuzda o turu kaybediyoruz. Yani birçok FPS oyununa göre her şey çok daha açık ve net. Ne mermim bitti denebiliyor, ne de vurulan adamın ölmemesi olayı oluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017