Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Murat Dalkılıç Yeni Albümü ''Bir Güzellik Yap''ı Anlattı

Gereksiz pozlar, polemikler, cool olma çabaları ona çok uzak. Egosunu çoktan yenmiş, kendini her yönden geliştirmiş çok yönlü bir sanatçı Murat Dalkılıç.
Murat Dalkılıç Yeni Albümü ''Bir Güzellik Yap''ı Anlattı
Her albümün sizin için tanımı, hikayesi bambaşka bir heyecandır eminiz… “Bir Güzellik Yap”ı ve doğuşunu anlatır mısınız? Gülşen’le yollar nasıl kesişti?

”Bir Güzellik Yap” albümünde önce biz bir albüm bitirdik, ama müzik direktörüm Ozan Çolakoğlu o albümü çıkartmamamız gerektiğini çünkü bir önceki albümden seviye olarak çok da üstte olmadığımızı söyledi. Ben de “Tamam, ne yapalım, çöpe mi atalım bu kadar şeyi?” dedim. “Evet!” dedi. Ben çok üzüldüm tabii bu kadar emek vardı ve boşa gitti, diye. Ama Ozan: “Üzülme, ben şimdi seni Gülşen’le bir araya getireceğim ve çok daha güzel şeyler ortaya çıkacak!” dedi. Böylece “Bir Güzellik Yap” albümünün ilk adımları atıldı.

Albümde kimlerle çalıştınız

Müzik Direktörüm Ozan Çolakoğlu, İskender Paydaş, Emir Batkan da aranjörlerimiz. Gülşen, İsra Gülümser, Ersay Üner Oytun Karanacak, Bertan, Emre Kaya ve Caner Yemez de şarkılarda birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız. Hep birlikte çok iyi bir iş ortaya çıkardığımızı düşünüyorum. Zaten bize gelen tepkiler de bunu doğrular nitelikte.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017