Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Murat Han Kimdir?

Murat Han kimdir sorusuna yanıt arayan All Dergisi, Murat Han’la yeni projeleri ve hayatı hakkında bir röportaj gerçekleştirdi. Yeni projesi Eve Düşen Yıldırım dizisinde, aşkın çaresiz bıraktığı evli bir adamı oynayan Murat Han, yakışıklı ve ciddi görünüşünün aksine son derece sıcak biri.
Murat Han Kimdir?
Onun için Hollywood’un yetiştirdiği bir aktör diyebiliriz. Mutluluk ve vicdan filmleriyle harikalar yarattıktan sonra daha çok dizilerde karşımıza çıkan Murat Han, yeni projesi Eve Düşen Yıldırım’da aşkın çaresiz bıraktığı evli bir adamı oynuyor. Sert mizacının altında bir çocuk sakladığını söyleyen Han, kibar, yakışıklı ve ciddi görünüşünün aksine son derece sıcak biri.

Eve Düşen Yıldırım dizisinde rol alan Murat Han’la röportaj gerçekleştiren All Dergisi, Murat Han kimdir, Murat Han dizileri ve yeni projeleri nelerdir sorularına yanıt aradı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017