Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Murat Yıldırım Kimdir?

İnternete Murat Yıldırım yazın da kendi gözlerinizle görün, Murat Yıldırım demek kadınlar için güzel bakan adam demek. Asi dizisindeki Demir’i unutabilmeleri mümkün değil…
Murat Yıldırım Kimdir?
Elele Dergisi, ünlü ve yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ile bir röportaj gerçekleştirdi. Kadınların ‘güzel bakan adam’ olarak ifade ettiği Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Tiyatro Kulübü’nde başlayan oyunculuk hayatını anlattı. Suskunlar dizisinin beğenilen oyuncusu olarak sürekli yukarıya, zirveye doğru tırmanan Murat Yıldırım, eşine aşık olduğunu, iyi para kazanıp kazanmasa da sinema projeleri planları aktardı.

Hikayesinin Mardin’de başladığını belirten Murat Yıldırım, “Annem 16 yaşındayken babamla görücü usulü evleniyor. Babam öğretmen. Edebiyat öğretmeni aslında ama kadro saçmalıkları yüzünden ilkokul öğretmenliği yapıyor. Tayini çıkınca Mardin’den Konya’ya gidiyorlar. Onların arkasından da bütün akrabalar… 25 sene orada yaşıyorlar. İşte o aralarda bir yerde de ben doğuyorum” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017