Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mutfağa Ada Ünite Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer mutfağınız depolama alanında yoksunsa ada üniteler sizin için bir vaha olabilir. Uygun bir bütçeyle mutfağınıza ekleyeceğiniz bir ada ünitenin hayatınızı kolaylaştırdığını göreceksiniz.
Mutfağa Ada Ünite Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Mutfağınıza farklı bir makyaj yapmak ve ekstra depolama alanı kazanmak istiyorsanız bunu yollarından biri ada üniteden geçiyor. Eğer mutfağınızda yeterli alanınız varsa burada konumlandıracağınız bir ada ünite ile birçok sorununuza da çözüm bulmuş olursunuz. Mutfağınızın odak noktasına yerleştireceğiniz bir ada ünite hem yemek hazırlama, pişirme, yeme hem de depolama alanı olarak kullanılabilir. Fonksiyonel bir ünite ile mutfağınıza daha samimi bir hava katmanız da mümkün.

Bunlara Dikkat!

•Eğer mutfağınız L, U yada G tipi planlamaya sahipse ona bir de ada ünite ekleyerek ekstra bir alan kazanabilirsiniz.

•Ada ünite istiyorsanız, mutfağınızın en az 100 metrekare olması gerektiğini unutmayın.

•Yürümeyi ve mutfak içindeki akışı engellememek için adanın etrafında yeterince alan kalmasın dikkat edin. Bu alanın, rahat dolaşabilmesi için yaklaşım 1 metre civarında olması gerekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017