Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mutfak Rehberi Dergisi 18 Yaşında!

Yayınlandığı günden beri hep ilklere imza atan ve trendleri belirleyen Mutfak rehberi okurları ve iş ortaklarının desteğiyle kendini yenilemeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk yemek kültürü dergisi Mutfak Rehberi,18 yıldır sizlere buluşmanın gururunu ve heyecanını yaşıyor.
Mutfak Rehberi Dergisi 18 Yaşında!
Türkiye’nin ilk yemek kültürü dergisi Mutfak Rehberi,18 yıldır sizlere buluşmanın gururunu ve heyecanını yaşıyor. Yayınlandığı günden beri hep ilklere imza atan ve trendleri belirleyen Mutfak rehberi okurları ve iş ortaklarının desteğiyle kendini yenilemeye devam ediyor. 18 yıllık yayın hayatı boyunca okuyucularıyla onbinlerce tarifi paylaştı, okuyucularını en yeni ürünlerle ve püf noktalarıyla tanıştırdı. Yüzlerce temayı bir araya getirdi. İş ortaklarıyla keyifli projelere imza attı ve kitap serileri hazırladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017