Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mutfaklarda İtalyan Şıklığı

Teknolojideki en son yenilikleri kullanarak modern mutfaklarınıza yenilik getiren İtalyan Alta markası Türkiye’deki müşterileri ile MD Home Center çatısı alında buluşuyor.
Mutfaklarda İtalyan Şıklığı
Teknolojideki en son yenilikleri kullanarak modern mutfaklarınıza yenilik getiren İtalyan Alta markası Türkiye’deki müşterileri ile MD Home Center çatısı alında buluşuyor. Alta; kapaklarda kullanılan parlak lake yüzeyler, dolaplarda kullanılan iç aksesuarlar ve ışıklı raflar ile mutfaklardaki fonksiyonelliği üst düzeye taşımaktadır. Üstelik, ince ayrıntılardaki şıklık da gözlerinizi kamaştıracak.

Dünya standartlarında üretilen bu ergonomik mutfak grupları, teknolojiyi yakından takip ederek doğal materyalleriyle sağlıklı ürün kategorisinde de iddiasını koruyor.

Mutfağınızda harikalar yaratabileceğiniz çizilmez yüzeyli ve ankastre modelleri pratik ve her zevke hitap eden ürünleriyle tüm mutfak ihtiyaçlarınızı, kendi tarzınıza göre belirleme imkanı sunuyor.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017