Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mutfaklarda Yaratıcı Ve Akıllı Çözümler

Yeni moda mutfak tasarımlarında artık alt ve üst dolapların, çekmecelerin yan yana sıralandığı, basit mobilya döşemelerinin yer aldığı mutfaklara rastlamıyoruz. Son moda mutfak mobilyası eğilimlerinin belirgin özellikleri ise yaratıcı ve akılcı çözümler sunarak amaca uygun dekoratif, ferah ve geniş alanlar yaratmak.
Mutfaklarda Yaratıcı Ve Akıllı Çözümler
Birçok yenilik mutfaktan başlar. Mobilya ve dekorasyonda teknolojinin en yoğun kullandığı alanların başında da mutfaklar geliyor. Yeni teknoloji elektronik donanımlar hayatımızı kolaylaştırırken mutfağımızı da güzelleştiriyor. Mutfaklarda parlak yüzeyler, ince kıvrımlı çizgiler ağırlık kazanıyor.

Mutfak dekorasyonunda artık düz ve yalın çizgilere sahip minimal tasarımlar trend olmaya başladı. Mutfak mobilyalarında çıkıntılara ve kulplara, tutamaçlara yer kalmadı. Son moda mutfak dolapları artık elektronik ve uzaktan kumandalı sistemlerle devreye giriyor. Tamamen dokunmatik mekanizmalarla çalışan mutfak dolapları büyük ebatlı ve yekpare kapaklar ile kullanılıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017