Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mutlu Evliliğin Sırları Nelerdir?

Mükemmel bir ilişki yeryüzünde henüz yaşanmıyor. O nedenle elinizdeki ilişkinin kıymetini bilin. Yuvayı dişi kuş yapar sözün kulağınıza küpe edinin ve aşk hayatınıza darbe vurabilecek ölümcül hatalardan uzak durun.
Mutlu Evliliğin Sırları Nelerdir?
Mutlu bir evliliğin ve ilişkinin altın anahtarını kadınlar ellerinde tutuyor. Bakımlı ve gizemli kadın, erkeğin her zaman ilgisini çekiyor. Evlilik ve ilişki terapistlerine göre mükemmel bir ilişki diye bir şey yok. Her ilişkide inişler ve çıkışlar var. Ancak bir ilişkiyi daha güzelleştirmek ya da yıkmak büyük ölçüde kadının elinde. Nasıl mı? CİSED’in evlilik ve ilişki uzmanlarının konuyla ilgili ortak uyarı ve tavsiyelerine kulak vermeniz yeterli…

Erkekler akşam eşlerinin kendilerini şık kıyafetler ve hoş kokular içinde karşılamasını istiyor. En çok orgazm taklidi yapan ve başkalarını çekiştiren kadınlarıysa çok itici buluyorlar. Erkekler de hoş sözler duymak istiyorlar. Acımasız eleştirilerse kalbinin kırılmasına neden olabiliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017