Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

‘’Naim Beğenirse O Albüm Satmaz!’’

Müzik eleştirmeni, yazar, DJ, radyo programcısı ve müzik koleksiyoncusu Naim Dilmener dünden bugüne değişen müzik dünyasını anlatırken, günümüz sanatçılarıyla ilgili çarpıcı ve eleştirel açıklamalar yapmaktan kaçınmıyor.
‘’Naim Beğenirse O Albüm Satmaz!’’
Naim Dilmener’in Beyazıt’taki küçük ofisi; evime sığdıramadığı karma albümleri, “Gazete yazılarım için faydalanıyorum” dediği 45’likleri ve müzik kitaplarıyla devasa bir dünyaya açılıyor. Tarkan’ın İtalya’da çıkan “Şımarık” 45’liğiyle Hümeyra’nın 1969 yılındaki ilk plağını engin koleksiyonun en değerli parçaları olarak saklıyor.

Naim Dilmener, “Koleksiyoncu demek obsesif demek, obsesif olduğum için de eve sığmayan koleksiyonumu ofisime taşıdım” diyor. Radikal Gazetesi ve Milliyet Sanat’taki yazıları dışında Kanal 24’te “Bir Şarkısın Sen” programını sunan Naim Dilmener, son dönemde Türk popunun kötüye gittiğini, rock piyasasındaysa bir canlanma görüldüğünü anlatıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017