Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nalan Yeni Albümü Aşk İle Geri Döndü!

Herkesin ‘Of Aman’ unvanıyla tanıdığı, sesiyle yorumuyla alkışlanan ve yıllardır müzik dünyasında olan Nalan, üç yıllık aradan sonra ‘Aşk’ adlı albümüyle geri döndü. Güzel sanatçı “İlk defa kendi şirketimden bir albüm çıkardım” diyor.
Nalan Yeni Albümü Aşk İle Geri Döndü!
18 yıldan buyana müzik dünyasında yer alan ve sesiyle yorumuyla alkışlanan sanatçı Nalan, üç yıllık aradan sonra ‘Aşk’ adlı albümüyle geri döndü. Güzel sanatçı yeni albümünü ve yeni şarkılarını bizlerle paylaştı.

İlk defa kendi şirketinden bir albüm çıkardığını belirten Nalan, “Yeni albümüm Aşk’ı üç aranjörle ve Türkiye’nin en iyi aranjörleriyle kalabalık bir kadro çalıştık. Şirketim yeni albümle beraber kuruldu. Şu anda albüm yeni çıktığı için madden karlı mı, bilemiyorum, daha sonra söyleyebilirim. Ancak yeni çıkmış olmasına rağmen, iki haftada emeğimin karşılığını manevi olarak almaya başladım.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017