Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nasco Karaoglan Sigorta Şirketi Türkiye'de iddialı

Türkiye sigortacılık ve iş dünyasının önde gelen isimleri Fransa'nın güçlü sigorta şirketlerinden Nasco Karaoglan'ın Türkiye operasyonunun açılışı için Çırağan Sarayında yapılan davette buluştular.
Nasco Karaoglan  Sigorta Şirketi Türkiye'de iddialı
Fransa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Nasco Karaoglan, Türkiye lansmanını 6 haziran tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdi. Toplantıda, 800’e yakın çalışanı ve 1 milyar dolar civarında prim üretimi ile Ortadoğu’nun önde gelen şirketlerinden olan Nasco Karaoglan’ın Türkiye’deki hedeflerinden bahsedildi. Nasco Karaoglan Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gino Nader yaptığı konuşmada, Türkiye’nin yatırım için önemli bir fırsat olduğunu belirtti. Aslında kökeninin Türk olduğunu da söyleyen Nader, “Kendi topraklarıma dönmek çok güzel bir his” diyerek, yanında taşıdığı pasaportunu da katılımcılara gösterdi.

Şirket ortağı Ömer Karahan ise katılımcıları şirketle ilgili şöyle bilgilendirdi: “Nasco Karaoglan, 1960’ların başında, Mersin doğumlu ama Lübnan’lı Saba Nader ve Moris Karaoglan adlı iki arkadaş tarafından Paris’te kuruldu. Şimdi ise ikinci kuşak olan Gino Nader ve Serge Karaoglan tarafından yönetiliyor. Şirketin, yurtdışında 800’e yakın çalışanı ve 1 milyar dolar civarında prim üretimi ile önde gelen brokerlik şirketleri arasında girdi.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017