Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nasıl Dijimecmua Olunur?

Dijimecmua halihazırda baskılı olarak yayınlanmış ya da yayınlanacak olan dergi, bülten, katalog, broşür, kitap vb. eserlerinizin tüm dünyadan internet üzerinden okunmasına olanak veren bir dijital yayıncılık platformudur. Bunun yanında eğer sadece dijital ortamda bir yayın yapmak istiyorsanız aynı şekilde yayın yapmanıza olanak sağlamaktadır.
Nasıl Dijimecmua Olunur?
Nasıl dijimecmua olunur?

Yapmanız gereken tek şey yayınlamak istediğiniz eseri bize pdf formatında ulaştırmak. Bunun dışındaki her türlü gereksinim ekibimizce sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ya da Satış Yönetmenlerimizin sizi yerinizde ziyaret edip detaylı bilgilendirmesini isteyebilirsiniz.

Sadece sayfa görüntülerim mi yayınlanabilir?

Dijimecmua üzerinde arzu ederseniz dilediğiniz sayfaya ses dosyası, görüntü dosyası ya da animasyon eklenebilir.

Yayın için ne kadar beklerim?

Yayınınız en geç 5 işgününde dijimecmua üzerinde yayına alınır.

Yayınıma sadece sizin sitenizden mi ulaşılabilir?

Yayınınıza kendi siteniz üzerinden de ulaşılmasını sağlayabiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey yayınızla ilgili size vereceğimiz linki sitenize eklemek.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017