Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Navigasyonlu Multimedya Sistemi Zenec Özellikleri

Karmaşık olmayan yapısı, güneş ışığından etkilenmeyen HD ekranı ve mükemmel kolaylıkta bir kullanım konsepti olan Navigasyonlu Multimedya Sistemi ZENEC, trafikte bunalanların imdadına TMC ile alternatif rota hesaplayarak yetişiyor.
Navigasyonlu Multimedya Sistemi Zenec Özellikleri
Özellikle büyükşehirlerde yaşayanların öncelikli sorunu haline gelen trafik, her geçen gün daha da içinde çıkılmaz bir hal alıyor. Alternatif ulaşım seçeneği bulunmayanların şahsi otolarıyla her gün 1,1.5 saat yollarda vakit kaybetmesine alışmış durumdayız. Hele ki, bugünlerde İstanbul’da devam eden köprü bakım çalışmaları nedeniyle trafik akıllara zarar bir hal almış durumda. Bu durumdan kurtulmak neredeyse imkansız. Ancak bu zamanı eğlenceli hale getirmek ZENEC ile mümkün.

Araca sonradan eklenmesine rağmen herhangi bir delme, ekleme işlemine gerek kalmayan ZENEC ürünleri içinde en iddialı ürün ise, ürün gamına yeni eklenen ZE-NC-2011D.

Araca kolayca takılabilen sistem yüksek çözünürlüklü HD dokunmatik ekrana sahip. ZE-NC2011D, göz açıp kapayana kadar araca uyum sağlıyor. Her araca özel CAN-Bus modülü aracılığıyla Çok Fonksiyonlu Direksiyon Kumandasına, Çok İşlevli Yol Bilgisayarı Ekranına (MFD+), Optik Park Mesafe Sistemi (OPS) ve Klima Durum Ekranı ile basit şekilde bağlantı kuruyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017