Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nazan Öncel’den Hayvan’a Remix

Nazan Öncel’in 31 Temmuz tarihinde çıkardığı Hayvan’a Remix ve Hayvan albümü 2 cd bir olarak müzik marketlerde ve D&R’larda yerini aldı.
Nazan Öncel’den Hayvan’a Remix
İlk defa bir remix çalışması yapan Nazan Öncel’in “Hayvan’a Remix” adını verdiği “Hayvan” albümünde, “Normal” ve “Beni Bu Koca Şehirde Yalnız Bırakma” isimli şarkılara video çekmişti. “Hayvan” albümünün büyün şarkılarını remixleyen ve her biri birbirinden yetenekli olan DJ’lerle çalışarak, her zamanki gibi gençlere destek olan sanatçı Nazan Öncel’in “Hayvan’a Remix” albümünde on beş track remix ve on orijinal “Hayvan” şarkısı olmak üzere toplam 26 track bulunuyor.

Hayvan’a Remix ve Hayvan albümü 2 cd bir olarak 31 Temmuz’ta müzik marketlerde ve D&R’larda yerini almıştı. Prodüktörlüğünü Akşit Togay’ın yaptığı projede süpervizörlüğü Okan Tunç üstlenmişti.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017