Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nazlıcan Elestekin Kimdir?

Henüz 20 yaşında olmasına rağmen kendini pek çok konuda geliştirmiş, başarılı bir öğrenci, editör, oyuncu, ana dili gibi İngilizce, derdini anlatacak kadar da Fransızca bilen başarılı olduğu kadar güzel biri Nazlıcan Elestekin. Aralık 2012’de UNESCO’nun düzenlediği Kainat Güzellik Kraliçesi yarışmasında ülkemizi temsil edecek.
Nazlıcan Elestekin Kimdir?

Yarışmaya katılmaya nasıl karar verdiniz, süreç nasıl gelişti?

İki yıldır Amerika’da Los Angeles eyaletinde yaşıyorum. Oyunculuk, reklam çekimleri ve fotomodellik yapıyorum. Daha önce Miss Turkey Güzellik Yarışması’na başvuruda bulunmuştum. Annem ve arkadaşlarım uzun zamandır böyle bir yarışmaya katılmamı istiyorlardı. Başvurudan sonra okulumu yarım bırakıp Türkiye’ye gelemedim. Buradaki elemelere katılamadım. Ancak içimde ukte kaldı. Sonrasında 1.5 ay sonra Amerika’da Kainat Güzellik Yarışmasının ön kayıtlarının broşürünü gördüm ve başvuru yapmaya karar verdim. Amerika’da kayboldum. Beni çağırdılar. Çeşitli aşamalardan geçtik. Birinci aşamada jüri ile görüşüyorsunuz birçok soru soruyorlar, mülakat yapıyorlar yani; başvuruda bulunan tek Türk ben değildim yaklaşık 50-60 kişi vardı. Sonrasında yürüyüşten bakışa, hareketlerimizden konuşmaya kadar pek çok aşamada inceleme altında kaldık ve sonrasında ilk üçte olduğum haberim haberi geldi. Sonrasında da Miss Turkey olduğum haberini aldım.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017