Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

NBA Live 2 Yılın Ardından Geri Dönüyor

2 yıllık aranın ardından tekrar oyun sahnesine çıkmaya hazırlanan NBA Live 2013'ün beklenildiğine değip değmediği merak konusu.
NBA Live 2 Yılın Ardından Geri Dönüyor
2K Games’in başarısının altında kalan Electronic Arts, 2010 yılında bir yenilik yapmaya çalıştı fakat işler çok ters ilerledi. İsmi NBA Elite’e dönen serinin yayınlanan demosu, YouTube’de dalga konusu olacak kadar kötüydü ve içerdiği hatalar yüzünden daha piyasaya sürülmeden iptal edildi. Ondan sonrasını hepimiz biliyoruz; NBA Live’sız geçen, NBA 2K hakimiyetinde dolu dolu iki sene.

Electro Arts cesur bir şekilde bir seneyi es geçerek NBA serisini baştan yaratmak için kapandılar. Bu süre de rakiplerini de gözlemlediler. NBA 2K’in en büyük probleminin pas ve defans olduğu öne sürülüyor. NBA Live’da doğal olarak bu açıkların üzerine odaklanılmış ve yeni NBA Live 13, bu konuda çok daha gelişmiş bir oyun olacak.

Haberin devamı için tıklayın...

">tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017