Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nedim Zeper'in Yeni Albümü Çıktı

Nedim Zeper'in yepyeni şarkısı ‘Oysa Sen’ TTnet Müzik listelerinde çok kısa bir sürede Hitler arasındaki yerini aldı.
Nedim Zeper'in Yeni Albümü Çıktı
Bir Haber Ver albümü ile müzik piyasasına hızlı bir dönüş yapan Zeper, albümün hit şarkısı "Oysa Sen" ile TTNet Müzik ve radyo listelerinde kısa zamanda zirveye ilerliyor. Bu hafta yeni albümünü çıkartan sanatçı ilk klibini Oysa Sen'e çekti.

2005 yılındaki hit şarkısı Şakası Yok ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Nedim Zeper o günden bu yana hep perde arkasında kalarak müzik çalışmalarına devam etti ve yine yapacağını yaptı ve son albümü Bir Haber Ver’in çıkış şarkısı Oysa Sen ile zirveye geliyor.

Şarkı, digital platform TTNet Müzikte şimdiden 70 bin oranını yakaladı. Nedim ZEPER, ekranlara da bomba gibi düşen ve yoğun istek alan Oysa Sen için çok estetik bir klip çekmiş ve hareketli şarkıların arasından romantik şarkısı ile sıyrılmayı başarmış.

Yeni albümündeki her şarkısı ile uzun sürecek olan bir müzikal yolculuğa çıkmaya hazırlanan Nedim Zeper’in ilk klip şarkısı Akdeniz kokuyor, lirizm kokuyor, ama en önemlisi yine Nedim Zeper duruyor…

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017