Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nejat İşler Röportajı

Nejat İşler’le buluşmak hızlandırılmış hayat dersi tadında oldu. Belki farkında değil; ama o eğlenceli bir filozof! Ve düşündüğü her şeyi söylüyor, gizlisi saklısı yok. “İntikam” dizisinde izlemek için sabırsızlandığımız Nejat İşler’i daha iyi tanımak isteyenler mutlaka okusun!
Nejat İşler Röportajı
Galata’daki İstanbullux Suites’e doğru yol alırken Nejat İşler’i aslında hiç tanımadığımı düşünüyorum. Evet, çok iyi bir oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz. Sinema ve dizilerde canlandırdığı karakteri “o” sanmamız, sanırım büyük bir yanılgı olur. Rahat, umursamaz; hatta biraz serseri gibi duruyor ama gerçekten öyle mi? Ya ketum biriyse? Hemen söyleyelim ketum değil, aynı masaya oturup saatlerce sohbet edebileceğiniz bir insan. Hatta sabahı bulursunuz.

Mekana vardığımızda çekim ekibiyle çoktan kaynaşmış. “Pazar pazar sizin için buradayız” diyoruz. Kahkaha eşliğinde cevabını yapıştırıyor. “Ben de öyle!” Bu arda, moda konusunda hiç ummadığım kadar da bilgili çıktı: Hangi karede ne giyeceğini sordu, neleri tercih ettiğini söyledi; hatta moda editörümüzün gösterdiği bir kombin için “Hafize, beni ‘glamorous’ mu yapacaksın diye şakalaştı. Çok ilginç, fotoğrafı çekilen herkes daha genç görünmeyi dilerken, saçını tarayan arkadaşımıza “Beni genç yapma. Ben oyuncuyum, yaşım en büyük sermayem” dedi. Bir ara “I’m a simple man” diye bir şeyler mırıldanıyor. Eminim kendinden bahsediyor ama yine de elimize fırsat geçmişken, sormak farz oldu…

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017