Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Neo Yapı, Kuzey İstanbul’a Yatırımdan Vazgeçmiyor

Kuzey İstanbul sınırları içerisinde yer alan Göktürk, Bolluca ve Kemerburgaz’da 150 bin metrekareden fazla konut projesine imza atan Neo Yapı, yine aynı bölgede mixed-use konut ve turizme yönelik projeler yapmayı planlıyor.
Neo Yapı, Kuzey İstanbul’a Yatırımdan Vazgeçmiyor
Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da 150 bin metrekareden fazla konut projesine imza atan Neo Yapı, hayata geçirdiği projelerle hem bölgeye hem de konut sakinlerinin yaşamına değer katıyor. Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Garden, Neo Park, Neo Studio ve Neo Yaşam gibi birçok başarılı projeyi hayata geçiren firma, şu sıralar NeoGölpark projesinin yapımını sürdürüyor.

Kuzey İstanbul’un birçok gelişmeye gebe olduğunu belirten Neo Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Aydın, bu öngörü doğrultusunda bölgedeki yatırımlarına devam edeceklerini söyledi. Aydın, “Şu anda yabancı yatırımcılarla görüşme içindeyiz. Anlaşma sağlanırsa Kuzey İstanbul’da mixed-use konut ve turizme yönelik yatırımlar planlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017